„Těholog“ …moje srdeční téma

Práce těhologa je pro mne něčím… Vlastně to ani není práce, je to takové poslání. I když toto slovo není úplně přesné. Nechci vypadat jako nějaký guru či samaritán. To já tedy určitě nejsem. Prostě jsem si jen sama prošla velmi bolestivým obdobím, o kterém jsem již psala v článku: http://katerinazhorna.cz/materstvi/kdo-je-teholog-proc-tema-tehotenstvi/ a proto jsem se také k tomuto tématu dostala a dělám ho ráda.

Nabízím Vám plnohodnotnou péči v době, kdy se ještě nedaří otěhotnět, kdy pomáhám jak po psychické (terapie, je potřeba ze sebe některé věci dostat a připravit nejen tělo, ale hlavně duši na příchod nového prcka a vyslovit možná i nevyslovené, které může způsobovat určité bloky), tak i praktické stránce ( mám spoustu prověřených kontaktů, léčebných metod, různých přípravků atd.)

Dále v době kdy již jste těhotná, jsem tu pro Vás taktéž jako psychická opora, pomáhám řešit nastalé situace, pocity, případnou nejistotu. Také nabízím cvičení, relaxace pro Vás i prcka v bříšku. Dávám typy na navázání se na mimčo již v prenatálním stavu. A hlavně připravuji na porod. Pro hodně z nás je to poprvé a máme spoustu obav, či jsme již to “poprvé” prožily, ale jsme z porodu traumatizované. A oba tyto stavy společně podchytíme a vyřešíme. A pokud mě budete chtít jako psychický doprovod k porodu, bude to pro mne pocta.

No a pak je tu období po porodu. Období šestinedělí může být opravdu jízda a pokud budu moci být Vaším spolucestujícím a občas doplnit energii, či být oporou a pevným bodem, budu si Vaší důvěry opravdu vážit. A po odžití těch pověstných šesti neděl, nabízím společně s mojí kolegyňkou a přítelkyní Martičkou Grbavčicovou spoustu kurzů a seminářů, které s prckem určitě využijete. Například oblíbenou terapii dotekem, či jógu pro děti, arteterapii a spoustu dalšího.