Proč takto?

 

Tak… rádi bychom Vám s kolegyní Martou objasnily, proč jsme zvolily styl komunikace, sdílení a celkově naší prezentace (fb,zde,plnoradosti.cz,instagram) spíše uvolněněji, nežli s použitím časté odborné terminologie, citací, odkazů na naše diplomy, certifikáty atd… Odpověď je velmi snadná. Chceme aby bylo vše, o co se s Vámi dělíme, co pro Vás tvoříme a nabízíme, co nejvíce lidské, spontánní a hlavně srozumitelné.

Je zvykem, že: psycholožka s praxí,výcvikem a kurzy jako Kačka a dále žena s takovou životní praxí, mimo jiné i v oblasti specializující se na rodinu a děti, spolutvořitelka spousty nápadů a projektů, jako Martička, budou chtít působit erudovaně, co nejvíce znalé všeho co daná témata vyžadují…Dát najevo, jak toho “ví nějak víc”.

A v tom je také to vysvětlení, my nechceme nějak působit, my víme jaké jsme a jsme si naprosto jisté, co Vám nabízíme a proto nepotřebujeme ukazovat pomocí “na oko vševědoucí terminologie a nadhazování titulů a absolvovaných kurzů”, že na to máme. My se raději soustředíme na Vás. A nás dvě prezentujeme tak,abyste se k nám mohli dostat co nejblíže, aniž byste nás ZATÍM poznali osobně. S přáteli se určitě také více uvolníte a dáte si možnost být sami sebou, než s např. s profesorem matematiky či šéfem atd. A o to jde. Je na Vás neustále vyvíjen tlak “mít nějakou masku”, “hrát svoji roli” v daném prostředí…ale tady ne, s námi ne. Protože my to také neděláme, prostě jdeme s kůží na trh. A tady je prostor pro Vás a o Vás… můžete být prostě “jen” Vy.  A my Vám nabízíme poradenství, terapie, prožití volného času kurzem který Vás opravdu baví, možnost vzdělat se v něčem, co bude vždy okořeněno kusem nás a nikdy to nebude “jen výuka a využití v oblasti,která se Vám hodí”…

A proto jsme tu MY jako MY…dvě kamarádky se dvěma různými příběhy, ale přesto tak stejné a lidské. A těšíme se, až poznáme spoustu z Vás, které mají stejné naladění a chuť do života jako my, či by ji chtěli najít.

 

K+M

 

Napsat komentář